Rodzina

Rodzina

tutaj powstaje człowiek

Wspieram Rodziców w świadomym rozwijaniu się w rodzicielstwie i budowaniu z dziećmi bliskich relacji, którymi będą mogli wspólnie się cieszyć przez resztę życia.

Zrozumienie swoich emocji i wzorców zachowań jest pierwszym krokiem ku świadomemu rodzicielstwu i lepszemu rozumieniu swoich dzieci w każdym wieku. Wyjście z niekonstruktywnych schematów reagowania i stworzenie kultury rodzinnej szanującej indywidualność każdego jej członka, wspierającej dzieci w dojrzewaniu na samosterownych dorosłych, zaowocują stworzeniem autentycznych relacji, którymi będziesz się cieszyć długie lata.

Kamienie równowaga

Relacje

spotkaj siebie, by móc spotkać innych

Wspieram Klientów na drodze do życia w zgodzie ze sobą i budowania zdrowych relacji opartych o zasadę równej godności.

Autentyczne więzi są budowane poprzez autentyczne zrozumienie. Uporządkuj relacje, aby odczuwać spełnienie i podążać swoją drogą. Aby to osiągnąć, najpierw poznaj dobrze siebie, zrozum swoje potrzeby psychologiczne, rozwiń inteligencję emocjonalną i odkryj zasoby.

Wodospad

Rozwój

w naszych reakcjach leży nasza zmiana i rozwój

Wspieram Klientów będących w procesie zmian zawodowych w zdefiniowaniu spójnej tożsamości osobistej i zawodowej.

Podejmując życiowe decyzje nie wystarczy polegać na zdobytej wiedzy akademickiej czy dotychczasowym doświadczeniu zawodowym. Postawienie pierwszego lub kolejnego kroku w dobrym kierunku wymaga uważności na siebie. Jeśli masz zadecydować, co zostawić za sobą, a czego więcej zaprosić do swojego życia, odnaleźć motywację wewnętrzną i pracować zgodnie ze swoimi wartościami – działaj świadomie. Dzięki temu w krótkim czasie będziesz się cieszyć poczuciem spełnienia i satysfakcji ze swoich działań.

Jak będziemy pracować?

Jest wiele możliwości, wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada.

W coachingu PCM®* i SI umawiamy się na pakiet sesji, w trakcie których realizujemy konkretny plan rozwojowy. Pracujemy na Twoich zasobach, robimy kolejne kroki w wybranym przez Ciebie kierunku, a Twoje zaangażowanie w proces pozwala Ci utrwalić nowe, produktywne strategie działania.

Przeczytaj więcej o PCM® tutaj.

Strategic Intervention Coaching to przełomowa strategia, która umożliwia kreowanie pozytywnych zmian w życiu w krótkim czasie. SI jest holistycznym podejściem i bazuje na wykorzystaniu najbardziej praktycznego i efektywnego działania i komunikacji z wielu różnych dyscyplin naukowych : terapii ericksonowskiej, logoterapii Victora Frankla, strategicznej terapii rodzinnej, psychologii Potrzeb Człowieka, studiów strategicznych, organizacyjnych a także m.in. tradycji dyplomacji i negocjacji. Autorami metody Strategic Intervention Coaching są Tony Robbins, Cloe Madanes, Mark i Magali Peysha. SI Coaching wyróżnia wysoka efektywność dzięki koncentracji na wyrażaniu i zaspakajaniu potrzeb psychologicznych, co daje korzyść w postaci szybkich efektów w krótkim czasie.

Konsultacje rodzicielskie ustalamy według Twoich potrzeb na okres, w którym potrzebujesz wsparcia, do momentu, kiedy poczujesz się kompetentnie, zdobędziesz nową wiedzę i poszerzysz perspektywę.
Wychodzimy od zbadania Twoich potrzeb psychologicznych, przekonań i zweryfikowania Twoich celów względem wartości. Ta metoda pracy przynosi szybkie efekty, gdyż sięgasz do źródeł problemów, z którymi się mierzysz w różnych obszarach Twojego życia, a ja łagodnie prowadzę Cię przez proces zmiany, która pozwoli Ci na konstruktywne budowanie relacji z poszanowaniem Twoich granic i indywidualności.

Zarezerwuj spotkanie