Pracuję w obszarze mentoringu i coachingu kryzysowego oraz coachingu relacji. Wspieram Klientów w wyjściu z kryzysu psychologicznego oraz rozwoju poprzez zwiększanie samoświadomości w relacjach prywatnych i zawodowych oraz rodzicielstwie.

Jestem certyfikowanym coachem i trenerem PCM® (Process Communication Model), coachem SI RMT® (Strategic Intervention RobbinsMadanesTraining) oraz certyfikowanym Konsultantem i Coachem Kryzysowym. Ukończyłam certyfikowane szkolenie w Akademii Komunikacji Tomasza Zielińskiego, Advanced Master Program on the Treatment of Trauma (NICAMB), specjalizację z Psychologii Pozytywnej (University of Pennsylvania) i certyfikację trenerską Fundacji Familylab. Jestem praktykiem Clinical EFT (Emotional Freedom Technique).

Nieustannie kontynuuję swój rozwój zawodowy szkoląc się w najciekawszych nurtach współczesnej psychologii oraz poprzez superwizję u doświadczonych specjalistów.

Mam za sobą doświadczenie pracy w biznesie na kierowniczych stanowiskach oraz kilkuletni okres urlopu macierzyńskiego, który dał mi szansę na przewartościowanie swoich celów i rozwijanie swoich pasji bez kompromisów i w zgodzie ze sobą.

Uwielbiam czytać, podróżować z rodziną i przyglądać się relacjom międzyludzkim przez pryzmat różnych modeli psychologicznych. Mieszkam w Warszawie z ukochanym mężem i dwójką wspaniałych dzieci.

Anna Hady logo

Anna Hady

Process Communication Model®

Sprawdź

Kontakt ze mną

    Duży wodospad

    Czego potrzebujesz?