Jestem coachem relacji i rozwoju osobistego. Wspieram rozwój poprzez zwiększanie samoświadomości w relacjach prywatnych i zawodowych oraz rodzicielstwie.

Jestem certyfikowanym coachem i trenerem PCM® (Process Communication Model), coachem SI RMT® (Strategic Intervention RobbinsMadanesTraining). Ukończyłam specjalizację z psychologii pozytywnej na University of Pennsylvania oraz szkolenie trenerskie Fundacji Familylab. Nieustannie rozwijam się i szkolę w obszarze rozwoju osobistego i psychologii wykorzystując tą wiedzę na co dzień w pracy z klientami oraz w życiu prywatnym.

Mam za sobą doświadczenie pracy w biznesie na kierowniczych stanowiskach oraz kilkuletni okres urlopu macierzyńskiego, który dał mi szansę na przewartościowanie swoich celów i rozwijanie swoich pasji bez kompromisów i w zgodzie ze sobą. Te doświadczenia wykorzystuję w pracy z klientami przed zmianą zawodową towarzysząc im w stawaniu się w pełni sobą oraz z rodzicami, którzy chcą świadomie wybrać wartości, którymi będą się kierować w budowaniu swojej indywidualnej kultury rodzinnej.

Uwielbiam czytać, podróżować z rodziną i przyglądać się relacjom międzyludzkim przez pryzmat różnych modeli psychologicznych. Mieszkam w Warszawie z ukochanym mężem i dwójką wspaniałych dzieci.

Anna Hady logo

Anna Hady

Process Communication Model®

Sprawdź

Kontakt ze mną

    Duży wodospad

    Czego potrzebujesz?